Oferty, kursy, konkursy

Fundacja Promocji Wzornictwa zaprasza do skorzystania z oferty edukacyjno-warsztatowej i szkoleniowej.  Prowadzimy zajęcia warsztatowe, kursy i szkolenia dla wszystkich grup wiekowych z różnych dziedzin sztuki.

Oferujemy szkolenia dla uczniów i studentów szkół plastycznych, złotniczych, związanych z designem oraz wzornictwem przemysłowym. Prowadzimy wykłady, pokazy oraz zajęcia praktyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Zapraszamy do współpracy placówki szkolno-edukacyjne, domy kultury. Na życzenie przygotowujemy kursy i szkolenia z określonych dziedzin dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

Zapewniamy profesjonalną kadrę prowadzącą zajęcia. Szczegółowych informacji udzielamy mailowo: kontakt@fundacjafpw.com