Rusza projekt “Magiczne moce słów i obrazów. Letnia Akademia Książki”

Letnia Akademia Książki to szereg akcji i wydarzeń skoncentrowanych wokół książki, czytania i literatury, które odbywać się będą w okresie letnim na terenie gminy Miłkowice. Projekt opiera się na interdyscyplinarnych działaniach umożliwiających rozbudzenie i zaspokojenie potrzeb czytelniczych oraz twórczych. Akcje w ramach projektu podzielone są na osobne cykle tematyczne: „Przygoda z historią”, „Przygoda z ekologią”, „Przygoda ze sztuką”, „Przygoda z komiksem” i zakładają zarówno działania czytelnicze, jak i plastyczne.

Pierwsze plenerowe zajęcia już 2 lipca w Jakuszowie:) Wstęp wolny!!!.

Informacje o kolejnych zajęciach znajdziecie na Facebooku Fundacji. Do zobaczenia!!!

Organizator: Fundacja Promocji Wzornictwa

Partner projektu: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłowicach

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego